OTEVŘENÍ PROVOZOVNY 11. 5.

Provozovna Fyzio pro život bude znovu otevřena 11. 5. 2020 od 8. hodiny tak, jak bylo zvykem. Rezervační kalendář bude spuštěn na začátku příštího týdne (27.-28. 4.), proto si můžete opět zarezervovat zrušené termíny po dobu uzavření.

Informace ohledně fungování stále v příšnějším režimu:
– nejdůležitější věc – pokud máte známky nákazy covid-19 (zvýšené teploty, dýchací potíže, bolesti kloubů a svalů, …), vyhněte se, prosím, rezervaci termínů nebo dokonce přichodu do ordinace
– povinností klienta je mít svou vlastní roušku přes nos a ústa po celou dobu přítomnosti v ordinaci, a velkou osušku s sebou (standardní povinnost)
– dezinfekce nebo umytí rukou a veškeré hygienické náležitosti z mé strany jsou samozřejmostí – budu mít roušku nebo štít a do této doby jsem bez příznaků nákazy covid-19
– čekárna ve Zdravotním středisku funguje na mechanismu objednávání pacientů k lékaři, tzn. že je velmi malá pravděpodobnost, že se v čekárně setkáte s větším počtem lidí; vyhnout se co nejmenšímu kontaktu s ostatními pacienty můžete příchodem přesně na čas – vždy si pro Vás přijdu v celou hodinu.

Termíny, které jste si v minulosti zarezervovali na termíny po 11. 5. samozřejmě platí.
Ti z vás, kteří jste měli Vstupní vyšetření mnou zrušené v době uzavření, si rezervujte termíny pouze jako Cílenou terapii.
Pokud nevíte, kdy a jestli nějaké termíny výbec máte, mrkněte se do svého emailu nebo mě napiště na objednavky@fyzioprozivot.cz a já Vám veškeré časy napíšu.

Pokud budou vstupní dveře do Střediska zamčené, zavolejte mi na mé telefonní číslo +420 728 013 625, přijdu Vám otevřít.

Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat přes telefon nebo e-mail.